Produkty

Společnost Alestra nabízí posilovací stroje jak pro seniory, tak pro mládež či maminky s dětmi. Na našich hřištích se tak může sejít celá rodina. Posilovací stroje jsou určeny k instalaci na veřejných prostranstvích a jejich bytelná konstrukce je zárukou, že budou dlouho sloužit svému účelu a tedy Vám.

Venkovní posilovací stroje Alestra

Přitom jsou konstruovány tak, aby bylo možno cvičit jednoduše a bez vynaložení velké námahy. Tyto fit-parky, jak se také nazývají, pak jistě budou mnoho let oblíbeným místem všech věkových generací.

Nabídka venkovních posilovacích strojů

Venkovní posilovací strojeKormidlo

Popis cvičení: cílem je rozvinout a zachovat pohyblivost a pružnost horních končetin a trupu. Cvičit mohou dva různě vysocí lidé najednou.

Venkovní posilovací strojeMasážní stroj

Popis cvičení: cílem je uvolnit napětí zádových a krčních svalů. Masáž zlepšuje funkci krevního oběhu a nervového systému.

Venkovní posilovací strojeŠlapadlo

Popis cvičení: cílem je mobilizovat a procvičit klouby dolních končetin. Opět mohou cvičit dva lidé zaráz.

 

Venkovní posilovací strojeTwist

Popis cvičení: cílem je procvičit a zpevnit svalstvo pánevního pletence, oblasti břicha a bederní oblast. Zde může cvičit celá tříčlená rodina.

 

Venkovní posilovací strojeVáha

Popis cvičení: cílem je posílit a rozvinout svaly na dolních končetinách a svalstvo pánevního pletence. Odrážíte se nohama.

Venkovní posilovací strojeVolanty

Popis cvičení: cílem je rozvinout a zachovat pohyblivost ramenního pletence horních a dolních končetin. Také podporovat koordinaci pohybu rukou.